ABCserwisu.pl
RU DE EN PL

Opis funkcji ABCserwisu.pl
W ramach projektu planowane jest uruchomienie trzech elektronicznych usług serwisowania sprzętu:

  • E-POMOCNIK SERWISOWY
  • E-OPIEKUN SERWISOWY
  • E-LOKALIZATOR SERWISU

skierowanych zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i małych, średnich i dużych firm.

Głównym celem e-usług – portalu abcserwisu.pl – jest ułatwienie i przyspieszenie uzyskania zdalnego wsparcia serwisowego poprzez publiczną sieć internetową.

  • E-pomocnik serwisowy to prosty przeznaczony do wspomagania obsługi technicznej urządzeń i maszyn program, zastępujący typowe książki obsługi technicznej. W ramach e-usługi udostępniona zostanie aplikacja, w której użytkownik będzie mógł zarejestrować swoje maszyny i urządzenia. System automatycznie będzie podpowiadał tryby obsługi: termin przeglądów, zalecenia serwisowe, zakres czynności sprawdzających, itp.
  • E-opiekun serwisowy to profesjonalny i rozbudowany program do wspomagania serwisowania urządzeń i maszyn oferujący pełen zakres oferowany przez duże systemy informatyczne obsługi maszyn: Rejestr Lokalizacji, Rejestr Urządzeń (Ewidencja), Rejestr Mechaników, Rejestr Operatorów.Moduły uruchomione w ramach tego programu to: Codzienna obsługa, Naprawy, Obsługa Okresowa, Plany Przeglądów Urządzeń, Awarie, Przeglądy Techniczne, Remonty oraz rozbudowany system raportowania. W ramach e-usługi zespół obsługujący portal będzie wspomagał użytkowników w spersonalizowaniu standardowych zakresów słowników i indywidualnych oczekiwań klientów. W ramach pakietów będą wyspecyfikowane zakresy pomocy, personalizacji i e-usług dodatkowych przysługujących klientom.
  • E-lokalizator serwisu to aplikacja automatycznego doboru serwisanta, która ma podpowiadać użytkownikom portalu, gdzie mogą znaleźć niezbędne części do naprawy wadliwych urządzeń oraz jaka jest specyfikacja i charakter usługi serwisowej, jakiej poszukują. Jest to zaawansowane narzędzie, które na podstawie raportów zdarzeń oraz zewnętrznych baz danych zintegrowanych z e-usługami generuje dokumentację niezbędną przy wyborze odpowiedniego dostawcy części oraz właściwej naprawy sprzętu. Automatyczny dobór części podlegających wymianie w połączeniu z semantycznym wyszukiwaniem właściwej opcji serwisowej zaoszczędzi klientom kłopotów i nerwów związanych z poszukiwaniem właściwej usługi oraz części zamiennej.

Cechą charakterystyczną AbcSerwisu jest elastyczność dopasowania funkcjonalności poszczególnych e-usług do potrzeb przedsiębiorstwa oraz jego systemów informatycznych i baz danych. Dlatego tez użytkownik może dobrać zakres każdej z trzech e-usług do swoich potrzeb wybierając jedną z trzech wersji użyteczności e-usługi: Pakiet Basic, Pakiet Standard i Pakiet Premium.

 
# #
Get Adobe Flash player Get Adobe Flash player